prim. MUDr.
Zdeněk Vebera
ordinace

Snadno dostupná gynekologie v centru Brna - akutní případy u registrovaných pacientek bez objednání. Jinak po telefonické domluvě. U nás se nečeká!

Centrum antikoncepce a preventivní gynekologie - ordinace Brno, Gyniq s.r.o.

Gynekologie v centru Brna?

gynekoloantikoncepcegická ordinaceSnadno dostupná gynekologie veřejnou i osobní dopravou s možností parkování?
Akutní potíže a recepty na antikoncepci pro pacientky registrované u nás bez objednání, kdykoliv. Akutní ošetření a recepty pro mimobrněnské pacientky rovněž, ale po předchozí telefonické domluvě.
To je gynekologická praxe na Mendlově náměstí 17, Brno, přímo ve středu jihomoravské metropole!

V domě uprostřed náměstí, v pátém patře, najdete ordinaci - centrum antikoncepce a preventivní gynekologie, komplexní gynekologicko-porodnickou praxi Prim. MUDr. Zdeňka Vebery.

Antikoncepce a akutní potíže bez objednání

Mezi přednosti naší praxe, mimo výhodného umístění ordinace uprostřed Brna, je ošetření bez objednání v případě akutních potíží nebo vystavení receptu na antikoncepci i pro mimobrněnské pacientky. Vše po předchozí telefonické domluvě.

Provádíme interrupce v případě nechtěného těhotenství.

U nás se nečeká

Telefonické objednávání pro běžné případy provádíme na přesný čas a tím zajistíme zcela minimální dobu čekání na vyšetření. Objednací lhůta je nejčastěji 1, max.2 týdny.

Komplexní gynekologická praxe

gynekologická ordinaceNaše gynekologienabízí komplexní gynekologickou péči a provádí všechny aktivity běžné gynekologicko-porodnické ambulance včetně ultrazvukového gynekologického vyšetření. Specializujeme se na poradenství v oblasti antikoncepce a provádíme interrupce.
Další specializací je prenatální ultrazvukové vyšetření k vyloučení vrozených vývojových vad plodu.

Ordinace má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami!

Prim. MUDr. Zdeněk Vebera je uznávaným odborníkem ve svém oboru. Svou erudici získal během 13 let práce na brněnských univerzitních klinikách a zvláště pak během 4 roků praxe na klinice v zahraničí - jako konzultant na klinice v Qataru. Úspěšně působil 7 let také jako primář gynekologicko-porodnického oddělení ONsP Znojmo. Svoji specializaci systematicky dále prohluboval na studijních pobytech a stážích v USA, Německu, Belgii, Holandsku a Rakousku. Svou praxi otevřel v roce 2003 a souběžně pracoval do roku 2018 na gynekologicko-porodnické klinice FN Brno v Bohunicích, kde se dále věnoval operativě a porodnictví.

Centrum antikoncepce a preventivní gynekologie

Nebojte se zavolat nám! Život přináší různé situace a my se snažíme vždy taktně a účinně pomoci, s jistotou, rychle a bez komplikací. Gynekologie pro nás není jen lékařský obor, ale především profesionální služba. Ať už jde o provedení interupce, antikoncepci či akutní potíže, maximální vstřícnost i v těch nejnaléhavějších případech, jež nesnesou odkladu, jsou našimi devizami - Vaše zdraví je náš zájem.

Využijte služeb gynekologie Brno, ordinace snadno dostupné veřejnou i osobní dopravou, s možností parkování přímo na Mendlově náměstí!

Gynekologická praxe, Prim.MUDr.Zdeněk Vebera, Brno Mendlovo nám. 17, telefon: +420 608 301 135, +420 543 246 784